Marka Hörmann

Wrz - 25
2017

Marka Hörmann

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się branżą budowlaną oraz jest najogromniejszym producentem bram, drzwi, ościeżnic oraz napędów. Firma Hörmann jest firmą rodową działającą na przestrzeni dziesięcioleci. Stanowi gwarancję najnowszych rozwiązań i najlepszej gatunkowości produktów.

Spółka Hörmann jest prowadzona już przez trzecie a także czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków założyciela marki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna baza marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym punkcie poza sekretariatami bazy, ulokowane są także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, spółka posiada cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie spółka werbuje w nich ponad stu wysoko wyuczonych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć wspólników handlowych na terenie całego państwa. Zapewnia ona błyskawiczny a także kompetentny serwis a także poświadcza dogodną, umiejętną obsługę kontrahenta.